Warning: fopen(/home/dsamed/public_html/system/cache/cache.product.total.2.0.1.3c44d9d8760b577f7d38f89aeb05c3cb.1708626710) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/dsamed/public_html/system/cache/cache.product.total.2.0.1.ec9b63909a638d629b48d1bf23efe1b6.1708626729) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 36Warning: fopen(/home/dsamed/public_html/system/cache/cache.product.total.2.0.1.c425b71143e2310ca314abc9ef4d3dcc.1708626733) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dsamed/public_html/system/library/cache.php on line 36 TRX Fitness : TRX Fit Suspension Training Set

TRX Fit Suspension Training Set

TRX Fit Suspension Training Set
TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set TRX Fit Suspension Training Set
Ürün Kodu: TRXFIT
Stok Durumu: Ürün yok

Ürün Seçenekleri: (7)

KDV Dahil: 499.00TL
KDV Hariç: 422.88TL
Miktar:  
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

TRX Fit Suspension Training Set

TRX FIT SUSPENSION TRAINING ÖZELLİKLERİ

 • Kurulumu çok kolaydır. 60 saniyede kadar kısa bir sürede kurarak egzersizlerinize başlayabileceğiniz.
 • Giriş seviyesinde olup yapacağınız yoğun egzersizlerle istediğiniz forma girmenizi sağlar.
 • En hafif TRX ekipmanıdır.
 • Hızlı, pratik ve aynı zamanda verimli total-body (tüm vücut) antrenmanı yapmanızı sağlar.
 • Tutma yerleri sünger malzemedendir.
 • Set içinde kapı aparatı (door anchor) yer almaktadır.
 • Taşıma çantası mevcuttur.
 • Uzatma kayışı (Suspension Anchor)
 • TRX FIT rehberi
 • Kurulum ve kullanım videosu izlemek için giriş anahtarı yer almaktadır. Web sitesinde size sunulan eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

KUTU İÇERİSİNDE

 • TRX FIT SUSPENSION TRAINER
 • DOOR ANCHOR
 • SUSPENSION ANCHOR
 • SETUP AND USE VIDEO
 • MESH CARRY BAG
 • TRX FIT GUIDE

TRX Suspension Training kas gücünü geliştiren, dayanıklılığı sağlayan, denge ve koordinasyonu hakimiyetini kuvvetlendiren ve vücut esnekliğini arttıran mükemmel bir egzersiz ürünüdür.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ordu askerlerinin kullanımı amacıyla yapılan ve daha sonrasında ‘Fitness Anywhere’ tarafından geliştirileren TRX Trainig System Amerika’dan tüm dünyaya yayılmıştır.

TRX Training System; kendi vücut ağırlığınızı kullanarak yerçekimine karşı çeşitli metodlarda yapılan egzersizlere dayanmaktadır.

Kolay kullanım özelliği ile her seviyede fitness egzersizlerinde kullanılabileceği gibi profesyonel sporculardan amatör kullanıcılara kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Vücudun her yerini çalıştıran total-body egzersizlerini TRX Suspension Trainer ile kolayca yapabilirsiniz.

Vücudun denge gelişimini sağlayan Core antemanında hedef karın kasları(abdominals), bel kası(latisimus dorsi), kalça kası(gluteus maximus), boyundan aşağı kadar uzanan kasları(trapezius) çalıştırarak genel kas kuvvetini artırılmasıdır. Core egzersizlerinde ; Vücut ağırlığınızı kullanmanızı sağlayan TRX Suspension Trainer sağlam bir core yapısının gelişimine yardımcı olur.

TRX Traning System ile istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta yüzlerce çeşit egzersiz yapma imkanınız vadır. Portatif yapısı ve pratik kullanımıyla evinizde, fitness salonlarında ve dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanılbilecek şekilde dizayn edilmiştir. 1,5 kg’dan daha az ağırlığıyla seyehatlarinizde yanınızda taşıyabilir ve hatta tatillerinizde bile egzersizleirnizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

TRX Suspension Trainig Hakkında Sorular ve Cevaplar:

Soru: Vücut ağırlığına karşı yapılan Suspension Training’den kimler faydalanabilir?

 • Her düzeyde kullanıcı Suspension Training’den faydalanabilir. Vücut pozisyonunu değiştirilerek egzersiz şiddetini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. TRX Suspension Trainer hassas rehabilitasyon egzersizlerinden yüksek şiddetteki atletik antrenmana kadar birçok aşamada kullanılabilir. Suspension Training aynı zamanda kullanıcılara egzersizleri sırasında daha fonksiyonel antrenman sağlayacak hareket aralığı sağlar.

 Soru: Suspension Training egzersize yeni başlayan kişiler için de uygun mudur?

 • Elbette, çünkü egzersizin şiddeti kullanıcının kontrolündedir. Duruş açısıyla şiddeti, ayak pozisyonuyla da denge kontrolünü sağlar. (Geniş aralık, dar aralık yada tek ayak ile) Bu nedenle egzersize yani başlayan yada egzersiz rutinine ara verenler için de son derece uygun bir üründür. Suspension Training aynı zaman kondisyon kazanmamış kişilerin de zorlukla yapabileceği egzersizlere yardımcı asist görevi üstlenmektedir.

 Soru: Suspension Training’in diğer direnç egzersizlerinden farkları nedir?

 • Suspension Training tek bir hareket yön ve aralığından bağımsız olarak kullanıcılara çok yönlü hareket imkanı sağlamaktadır. Böylelikle aynı anda birden fazla kas ve eklemin simültane hareketi oluşur ve bu da egzersizden alınan verimi arttırmaktadır.

Soru: TRX sakatlık sonrası rehabilitasyon için ideal özellikte olduğunu duymuştum, doğru mu?

 • Şu anda birçok fizik terapisti değişik rahatsızlıklara tedavi amacıyla hastalarına TRX ile egzersiz yönlendirmesi yapmaktadır. Direncin kolay ayarlanabilmesi, vücut ağırlığına dayalı fonksiyonerliği, kapalı kinetik zincir çalışmalarına uygunluğı TRX’i bu alanda güçlü bir araç konumuna getirmektedir.

Soru:Suspension Training ile ne sıklıkta egzerisiz yapayım?

 • İlk başlarda setleri 10-12 tekrar üzerinden yaparak seviyenize uygun 5- 6 set egzersiz ile başlayın ve egzersizler arasında dinlenmeyi unutmayın. Zaman ilerledikçe daha farklı egzersizler ekleyin şiddeti arttırın ve set aralarındaki dinlenme periyotlarını azaltın.

Soru:Ne kadar süre egzersiz yapmalıyım?

 • TRX için 20 ila 30 dakikalık başlangıç zamanı ideal niteliktedir. Set sayısını ve tekrarı arttırmak hatta daha yeni egzersizler eklemek bu oranı yavaş yavaş yükseltecektir.

Unutmamanız gereken önemli bir nokta ise egzersize ayıracağınız süre 10 dakika bile olsa yapın çünki hiç egzersiz yapmamaktan daha iyidir.

www.dsamed.com/trx   adresinden satın alabileceğiniz diğer orjinal TRX Ürünleri aşağıda yer almaktadır;

 • TRX Force Kit

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:taksit
DSA © 2024
Altyapı: DSA