Life Fitness

Life Fitness

Life Fitness fark yaratan Fitness ekipmanları üretme vizyonuyla kırk yılı aşkın süredir Dünya’nın bir numaralı lider fitness ekipman markasıdır. Yaptığı çarpıcı yeniliklerle bu endüstriye yön vermiştir. Life Fitness ürünleri hem kullanıcılara ilham verecek, hem de beklentilerinden fazlasını elde etmelerini sağlayacak özelliklere sahiptir.

Life Fitness ev ve ticari kullanıma yönelik 400'ün üzerinde ürünü ile fitness endüstrisi'nin global lideridir. Bir global liderden beklenildiği gibi sadece "En İyiyi İsteyen" üst düzey spor kulüplerinin, otellerin ve diğer rekreasyon merkezlerin tercih etmelerinin yanı sıra “Life Fitness Home” ile ev tipi fitness ekipmanlarıyla ev kullanımı için de en iyi tercihtir.

Life Fitness gerçek egzersiz deneyimi sağlayan hem estetik hem de fonksiyonel fitness ekipmanları üretmektedir. Life Fitness; endüstriyel dizaynı, biomekaniye verdiği önem ve dayanıklılık testleri ile müşterilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak etkili çözümler sunar.

Life Fitness ürünleri özellikleri ile kullanıcıların amaçlarına uzun vadede uygun olabilecek ekipmanlar geliştirmekte sadece dönemsel popülerlik sağlayıp sonra değeri kaybolacak ürünler yapmamaktadır.

Life Fitness Home-Ev tipi fitness ürünleri: Ev Tipi Ağırlık İstasyonları, Cross-Trainer, Lifecycle Egzersiz Bisikletleri ve Koşu Bantlarından oluşmaktadır.

Ev Tipi Ağırlık İstasyonları: G4 Ağırlık İstasyonu ve G7 Ağırlık İstasyonu olmak üzere iki çeşittir.

Cross-Trainer: X1 Cross-Trainer

Lifecycle Egzersiz Bisikletleri: RS1 Lifecycle Yatay Egzersiz Kondisyon Bisikleti ve C1 Lifecycle Dikey Egzersiz Bisikleti olmak üzere iki çeşittir.

Koşu Bantları: F1 Smart Katlanabilir Koşu Bandı ve Kardiyo T5 Track Konsol Koşu Bandı olmak üzere iki çeşittir.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Life Fitness Dikey Kondisyon Bisikleti Lifecycle C1
Life Fitness'ın farkını keşfedin. Lifecycle C1 dikey kodisyon bisikleti evinizd..
27,022.00TL
KDV Hariç: 22,900.00TL
Life Fitness G4 Ağırlık İstasyonu
Life Fitness'ın farkını keşfedin. Life Fitness G4 Ağırlık İstasyonu eviniz..
32,981.00TL
KDV Hariç: 27,950.00TL
Life Fitness Yatay Kondisyon Bisikleti Lifecycle RS1
Life Fitness'ın farkını keşfedin. Lifecycle RS1 yatay kodisyon bisikleti eviniz..
34,928.00TL
KDV Hariç: 29,600.00TL
taksit
DSA © 2024
Altyapı: DSA