İade Politikası

İade Politikası

Aldığınız ürünü geri iade etmek mi istiyorsunuz? DSA'da ürün iadesi çok kolay hiç bir sebep göstermeden aldığınız bir ürünü teslim tarihinden sonraki yedi (7)gün içinde iade edebilirsiniz. Bu hakkı kullanmak için tek yapmanız gereken Ürün İade Talebi bağlantısından bir ürün iade talebi oluşturmaktır. Bir yetkili en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Önemli Notlar:

Tarafınıza gelen cevap doğrultusunda para iadesi ve değiştirme yapılacak ürünün orjinal ambalajında, açılmamış ve kullanılmamış olarak, fiş/faturası ile geri gönderilmesi gerekmektedir. Firma adına kesilen faturalarda, satın alan firmanın iade faturası keserek değişim veya iade yapması gerekmektedir.)

Hijyenik nedenlerden dolayı özellikle aldığınız tıbbi nitelikteki;tıbbi cihaz, sağlık ürünleri, tıbbi malzeme ve tüm tıbbi aksesuarların; kullanılmamış, paketlerinin yıpranmamış ve açılmamış olması gerekmektedir.

Tüm ürünlerimiz kargoya verilmeden önce sizin için özel olarak incelenip paketlenmektedir.Eğer ürün teslimi sırasında size gelen kargo paketinde yıpranma ve deformasyon var ise kargo teslim tutanağını kabul etmeden paketi yerinde inceleyiniz. Eğer elinize ulaşan ürün paketinde ve/veya üründe bir sıkıntı var ise ürünü teslim almayıp, neden teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Yeni ürününüz en kısa sürede tarafınıza iletilecektir.

Kargo ücreti geri iadesi mümkün olamamaktadır.

taksit
DSA © 2024
Altyapı: DSA