Gönderim Bilgisi

Gönderim Süresi

Siparişiniz onaylandıktan sonra, stok durumuna göre ortalama 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sipariş resimli kimlik arz edilerek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alınır. Gönderi adresinde bulunamamanız durumunda , adreste bulunan bir başka kişi, resimli kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.

İnternet mağazamız üzerinden verilecek siparişlere ait yaklaşık gönderim süresi ürün sayfasında görüntülenir. Gönderim süreleri kesin olmayıp ürünlerin DSA ve/veya tedarikçi stoklarından temin süreleri ile değişiklik gösterebilir.

Teslimat ile ilgili oluşabilecek gecikmelerde elektronik posta ile bilgilendirilirsiniz. Eğer ürün stok durumu veya gönderim ile ilgili bir sorun var ise ürün için ödediğiniz miktar banka hesabınıza geri yatırılır, size elektronik posta ve telefon ile bilgilendirme yapılır.

Tüm ürünlerimiz kargoya verilmeden önce sizin için özel olarak incelenip paketlenmektedir.Eğer ürün teslimi sırasında size gelen kargo paketinde yıpranma ve deformasyon var ise kargo teslim tutanağını kabul etmeden paketi yerinde inceleyiniz. Eğer elinize ulaşan ürün paketinde ve/veya üründe bir sıkıntı var ise ürünü teslim almayıp, neden teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Yeni ürününüz en kısa sürede tarafınıza iletilecektir.

Sipariş Takibi

Siparişinizi takip edebilmeniz için kargo takip numaranız ürününüz kargoya verildikten sonra elektronik posta adresinize gönderilecektir.

taksit
DSA © 2024
Altyapı: DSA